CS:GO - Na´Vi at DreamHack Winter 2013 (Highlights)

00:01:27
Discuss on reddit Ladies and gents: Watch NiP at DreamHack Summer 2013 - Reborn: Enjoyed watching this? Become a Ninja! - My facebook: My twitter: Reddit: First video of the teams at DreamHack Winter features "Natus Vincere"! Hope you enjoy :) Cfg, Crosshair, Viewmodels etc: Read my FAQ please: MUSIC: Colossus - Longer Lasting

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Быстрая раскрутка серверов CS 1.6

Скачать cs 1.6